WA-1474

tem Number: WA-1474

Material: Aluminum frame in bamboo finish and textilene

Construction: No Assembly Required

Style: Modern Outdoor

Application: Patio\Garden\Cottage\Courtyard\Beach\coffee shop\restaurant\versatile
Packing: Stackable up to 6 pcs

Warranty: 2 year
 
  • Birinci sınıf orjinal rattan malzeme 10 yıl garanti.
  • Bahçe, teras, veranda veya güverte dahil açık havadaki yaşam alanları için mükemmel.
  • Sağlam ve tüm hava koşullarına dayanıklı PE rattanlı paslanmaya dayanıklı çelik çerçeveden üretilmiştir.
  • Optimum rahatlık ve rahatlama için fermuarlı, makinede yıkanabilir 3 "kalın pamuklu köpük dolgulu minderler içerir.
  • Kullanım kılavuzu ve gerekli tüm alet ve donanım ile kolayca montaj yapılır.
 
 
Rattan Ürünleri 
 
Dört mevsim kullanılabilen rattan mobilyalar hem iç hem de dış mekanlarda kullanıldığı yere estetik ve doğal bir görünüm kazandırmaktadır. Ekvator kuşağında yetişen ve 600 palmiye türünden biri olan rattan Endonezya başta olmak üzere diğer Asya ve Afrika ülkelerinde yetişir. Çok farklı çeşitleri mevcuttur ve yetiştiği yörenin ismi ile anılır. Tırmanıcı bitki özelliği taşımaktadır. Diğer bitkilerin üzerine tırmanarak büyür. Ağaç türü değildir. Daha çok asma türüne benzerler. Antdecor olarak Türkiye'de üretilen ürünlerimiz için 10 garanti, sınırsız tamir ve bakım hizmeti vermekteyiz.

Çoğu palmiye türüne göre rattan boyaları rahatlıkla kabul eder ve güzel bir görünüme sahiptir. Rattan hasır olarak mobilya üretiminde kullanılabilmektedir. Genel olarak bahçe mobilyalarında sandalye, masa, sehpa ve oturma grubu olarak kullanılmaktadır. Antdecor rattan ürünleri, bunun yanında aksesuar mobilyaları ve dekoratif objelerde de kullanılabilir.

 

Rattan mobilya üretiminde en önemli unsur ustalıktır. Çünkü rattan mobilya üretimi titiz ve hassas bir çalışma gerektirir. Masa, sandalye, koltuk, sehpa ve bütün rattan mobilyaların üretiminde ilk olarak mobilyanın iskeleti oluşturulur. Bunun için kalın rattanlar seçilir ve mobilya iskeletini oluşturacak olan rattanlar buhar kazanında ısıtılarak öz suyu atılır. 3-5 saat geçtikten sonra buhar kazanından alınan rattan daha sağlam olması için istenen mobilyanın türüne ve şekline göre kalıp üzerinde kıvrılarak hazırlanır. Ardından fırında belli bir nem oranına ulaşana kadar ısıtılan rattan şeklini kıvrılmış şeklini muhafaza edecek vaziyete gelir. İskeleti oluşturacak olan iki ve daha çok rattan bir araya getirilip birleştirilerilir. Ardından sargı işlemi ile hem daha sağlam olur hem de doğal ve hoş bir görüntü kazandırılır.  Daha sonra hasır dokuma işlemi ile aynı sistemde hazırlanmış olan ince rattanlar buhar kazanından ve fırınlama işleminden geçerek daha önceden hazırlanmış olan mobilya iskeletinin üzerine kaplanır. Bunun için çivi ve zımba kullanılır. Sonradan bu çivi ve zımpalar boya veya sargı işlemi ile kapatılır. Sonra olarak boya işlemi yapılır ve kurumaya bırakılır. Koltuk ve sandalyelere minderleri de konulduktan sonra rattan mobilyalar tamamlanmış olur.
rattan rattan rattan rattan rattan rattan rattan rattan rattan rattan rattan rattan rattan rattan rattan rattan rattan rattan rattan rattan rattan rattan rattan rattan rattan rattan rattan rattan rattan rattan rattan rattan rattan rattan rattan rattan rattan rattan rattan rattan rattan rattan 

inquire online

contact us

contact-email
contact logo

Sun Master International Ltd.

We provide customers with high-quality products and services.

看不清,请点击我!

If you would like to leave us a comment please go to contact us

contact-clo
top